Pozvánka na přebor JMŠS ve Fischerkách

CHESS TEAM BRNO ve spolupráci s čajovnou Utopia a Jihomoravským šachovým svazem uspořádá v sobotu 12. března přebor JMŠS ve Fischerově rapid šachu. Jak už je z názvu patrno, akce proběhne v brněnské čajovně Utopia (Divadelní 3, bývalé kino Kapitol), kde se pravidelně konají Bleskovky Zdeňka Páska a kde v současnosti probíhá UTOPIA FIDE CHESS 2016.

Hrát se bude tempem 2x15 minut na 9 kol, prezence do 9.55, začátek v 10.00. Vklad 100,-Kč, pro žáky, seniory a ženy 80,-Kč, hráči s titulem GM a IM mají vstup zdarma. Hlavní ceny jsou v celkové výši 2.300,-Kč, speciální cenový fond pro hráče registrované v JMŠS je ve výši 500,-Kč. Souběh těchto cen je možný. Turnaj je otevřený pro všechny šachisty včetně neregistrovaných. Šachový materiál bráti netřeba, zajistí pořadatelé.

Poznamenejte si tedy tuto akci do vašich kalendářů a pokud budete chtít změřit své síly v této zajímavé disciplíně, kde o základním postavení rozhoduje los a o úspěchu tudíž nikoli teoretické znalosti, nýbrž čistě hráčské umění, neváhejte přijít. Přihlašovat se můžete do 10.3.2016 u Břeti Eichlera na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..