Finále Extraligy v Brně již příští pátek, Pásci v sobotu, hostem miss ČR 2004 Jana Doleželová!

Na půdě stavební fakulty VUT v Brně (Veveří 95) se ve dnech 6. - 8. 4. 2018 uskuteční finálové trojkolo Extraligy družstev v šachu, na nějž jsou zváni všichni fanoušci šachové hry na vrcholné úrovni. Pořadatelem akce je CHESS TEAM BRNO.

Celá akce se odehraje za účasti všech 12 extraligových týmů, přičemž v tomto plném obsazení se hraje pouze finálové trojkolo. V řadách jednotlivých týmů můžeme najít reprezentanty mnoha zemí z první stovky světového žebříčku (včetně české špičky) včetně bývalého mistra světa Ruslana Ponomarjova z Ukrajiny. Jelikož se jedná o finálové trojkolo, půjde v něm nejen o nejvyšší příčky v soutěži, ale též o vybojování účasti v prestižním Evropském poháru klubů. To vše za účasti dvou brněnských týmů Durasu a Moravské Slavie, jejichž vzájemný souboj je naplánovaný hned na páteční 9. kolo, a dále nejvyšších představitelů ŠSČR, mnoha významných osobností nejen ze šachového světa, široké šachové veřejnosti a také České televize, která odvysílá záznam z akce ve svém pravidelném měsíčníku V šachu na stanici ČT Sport. Hostem a tváří celého finálového trojkola bude miss ČR 2004 Jana Doleželová.

Extraliga 1718 tabulka8

Součástí akce budou stejně jako v loňském roce Bleskovky Zdeňka Páska, které na stavební fakultě (4. patro) začnou v sobotu 7.4.2018 již od 9.00. Předpokládaný konec bude vzhledem k začátku 10. kola (14.00) nejpozději ve 13.00. Přijďte se proto před vypuknutím lítých extraligových bojů pobavit a třebas vyhrát i nějakou tu cenu (odměňujeme cca 2/3 účastníků).

Důležitou informací je, že vstup na všechny tři dny je zdarma a rádi tak uvítáme nejen dospělé, ale především naši mládež, jenž mají výbornou příležitost vidět na jednom místě esa světového i českého šachu a v neposlední řadě také možnost povzbudit obě brněnská družstva.

Plakat 3kolo 1718

Odkazy:

Extraliga
Online
svazový web
chess-results