Den náborů

Ve stejný den jako Pohár bystrcké radnice (tedy sobota 10. září 2022) proběhla i největší náborová sportovní akce v Brně s příznačným názvem Den náborů. Akci každoročně organizuje městská společnost Starez Sport a jedná se o unikátní prezentaci jednotlivých sportů pod širým nebem. Prezentaci provádějí sportovní kluby a spolky a náš klub se zde představil již počtvrté. Tato velkolepá akce se koná na Kraví hoře a každoročně jí navštíví bezmála 10.000 návštěvníků.

Podrobnosti naleznete na stránkách akce.

Za náš klub se akce zúčastnili předseda Martin Hyrš a Leoš Fojt, kteří mladým zájemcům přiblížili šachovou hru a předali prezentační materiály. Podle vyjádření obou zúčastněných byl zájem u našeho stanu docela velký, za což vděčíme také pěknému slunečnému počasí. Doufám tedy, že se naše řady rozšíří o nové mladé zájemce, které již u nás naučíme víc. Z akce, která trvala od 9.00 - 18.00 a které se z brněnských šachových klubů zúčastnili také Lokomotiva Brno, Šachová škola Hříbata (pobočný spolek Jezdců Jundrov) a Bowling Brno, přidávám pár fotografií.

Den naboru 2022 1

Martin v akci

Den naboru 2022 2

Zde i s naším dresem, vlevo jsou Hříbata

Den naboru 2022 3

Nejen šachem živ je člověk🙂

Den naboru 2022 4

A Leoš v akci, fotografii pořídil Jarda Bureš

Den naboru 2022 5

A zde už náš tandem odolává zájemcům

Den naboru 2022 6

Za Lokomotivu se zúčastnila Mrs. Facebook Markéta Rampulová🙂