Brněnský šachový festival 2008

Vážení šachoví přátelé,

je mi ctí Vás přivítat na oficiálních stránkách Brněnského šachového festivalu 2008, který patří mezi nejvýznamnější šachovou akci na Jižní Moravě a v průběhu let si vybudoval svou stabilní pozici v nabitém turnajovém kalendáři ČR. Za místo konání bylo i pro tento rok vybráno luxusní prostředí hotelu BOBYCENTRUM, které poskytuje pro všechny účastníky ty nejlepší šachové podmínky po dobu trvání celého turnaje.
 
I letos jsou připravené dva open turnaje (FIDE a národní) a samozřejmě již tradiční série uzavřených turnajů (jeden velmistrovský a 2-3 mistrovské). Tento rok proběhne v Brně již 8. ročník (podrobné informace jsou v samostatných propozicích) a jsme rádi, že se turnaje zúčastňuje stále větší a větší počet hráčů. Dovolte mi, abychom touto cestou poděkovali našim partnerům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit. Doufám, že se Vám budou naše stránky líbit, ale především, že zavítáte do hracího sálu a zúčastníte se Brněnského šachového festivalu 2008!

                                                                                                                          Bronislav Chmelíček                                                                                                                       ŠK Duras BVK – Královo Pole