Akademické mistrovství ČR v bleskové hře klepe na dveře

Dne 17. listopadu 2015 se uskuteční Akademické MČR v bleskové hře mužů a žen, jakožto i  doprovodný turnaj, určený pro absolventy, zaměstnance a studenty SŠ.

Akci pořádají FAST VUT v Brně ve spolupráci s Českou asociací univerzitního sportu, ŠSČR a Chess Team Brno. Datum konání je 17. listopadu 2015 (státní svátek) a místem Fakulta stavební VUT v Brně na Veveří 331/95, v jejichž krásných prostorách se 7.6.2015 odehrál skvěle obsazený Bleskový den Mirka Jurky. Obě akce se budou hrát na 15 kol se zápočtem na FIDE Blitz Elo, a sice tempem 2x3 minuty + 2 vteřiny / tah. Prezence do 10.00, předpokládané ukončení do 16.30.

Právo účasti v AMČR mají studenti s platným studentským průkazem. Hraje se nejen o tituly akademických přeborníků, ale také o příjemný cenový fond (viz propozice). Přihlášky adresujte do 13.11.2015 Břetislavu Eichlerovi na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Šachový materiál zajistí pořadatelé.

Závěrem ještě důležité odkazy:

Startovní listina
Facebook

Věřím, že si tuto vrcholnou studentskou akci nenecháte ujít a svou účastí podpoříte její sportovní i společenský význam.

Add comment


Security code
Refresh