UTOPIA FIDE CHESS - ještě volná místa!

CHESS TEAM BRNO ve spolupráci s čajovnou UTOPIA uspořádají v termínu 16.2. - 12.4.2016 turnaj v klasickém šachu se zápočtem na FIDE Elo.

Turnaj se odehraje v čajovně UTOPIA v uzavřené skupině o 10 hráčích, tedy systémem každý s každým na 9 kol. Hrát se bude každé úterý jedno kolo od 17.00, tempo hry 2x60 minut + 30 vteřin / tah. Startovné je ve výši 250,-Kč, ceny pak pro prvních pět hráčů celkového pořadí:

1. 800 Kč + 500 Kč poukaz
2. 600 Kč + 300 Kč poukaz
3. 400 Kč + 200 Kč poukaz
4. 400 Kč
5. 300 Kč

V propozicích najdete rovněž poznámku o sehrání turnaje za plného provozu čajovny, tedy se všemi ruchy, zvuky či kouřícími vodními dýmkami. Jedná se o určitý experiment, směřujícím mimo jiné ke zvýšení popularity šachu v této megačajovně, kterou podle odhadů často navštěvuje již okolo 30 šachistů. Není žádným tajemstvím, že majitel čajovny jest velkým šachovým příznivcem a vytvořil zde velmi dobré pro podmínky pro hraní. K dispozici jsou totiž nejen šachové stoly, ale i šachové soupravy včetně digitálních hodin, jichž jsou k dnešnímu dni již dvě desítky.

Ve startovní listině najdeme sedm přihlášených hráčů, další hráči svou účast vážně zvažují. K úplnému obsazení tedy zbývají ještě poslední místa, a proto pokud máte zájem se této pozoruhodné akce zúčastnit, neváhejte se přihlásit Břetislavu Eichlerovi na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Add comment


Security code
Refresh