Pohár děkana fakulty stavební - pozvánka pro studenty

CHESS TEAM BRNO ve spolupráci s Fakultou stavební Vysokého učení technického v Brně pořádají ve čtvrtek 11.2.2016 šachový turnaj Pohár děkana fakulty stavební.

Hrát se bude v krásných prostorách FAST VUT v Brně, Veveří 331/95 (4. patro), a to od 9.30, kdy je současně také konec prezence účastníků. Tempo hry je 2x15 minut, pro úspěšné je připraveno pět finančních cen a další věcné ceny věnované fakultou.

Za organizátory tohoto šachového turnaje si tedy dovoluji k hracím stolům pozvat studenty středních a odborných škol k vzájemnému měření sil této královské hry, která má na této vysoké škole již dobrou tradici.

Turnaj bude sehrán za plného provozu fakulty a umožní tak studentům nasát atmosféru vysoké školy naživo. Slavnostní zahájení proběhne přímo za účasti děkana FAST VUT prof. Ing. Rostislava Drochytky, CSc., MBA, který studenty seznámí s možnostmi studia na stavební fakultě.

Propozice turnaje naleznete v kalendáři, přihlášky adresujte do 8.2.2016 Břetislavu Eichlerovi na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Add comment


Security code
Refresh