Bleskový den Mirka Jurky již tuto neděli ve Společenském centru v Bystrci!

Po roce se opět blíží svátek bleskového šachu v Brně, již 6. ročník Bleskového dne Mirka Jurky. Po loňské úspěšné premiéře budeme i letos hrát netradičně v neděli, a to 9.6.2019 od 14.00 (prezence do 13.30!) ve Společenském centru v Bystrci (Odbojářská 2), které znáte z tradičního podzimního Poháru bystrcké radnice. Hrát budeme na 13 kol, čímž odpadnou loňské časové potíže.
 
 

Pro turnaj se opět podařilo navýšit cenový fond, a to vložením druhé ceny ve výši 1.500 Kč (1. cena opět 2.000 Kč), přičemž počet věcných cen (minimálně do 40. místa) zůstává nezměněný. Loňská novinka, věcný cenový fond pro děti do 15 let s nižším vkladem 50 Kč a jistotou výhry věcné ceny, zůstává rovněž nezměněna.

Těšit se rovněž můžete na volbu hracího tempa u prezence, kvízové otázky o ceny z Mirkova šachového i soukromého života a v neposlední řadě také na hodnotné ceny, které vyhraje velká většina z vás (celkem 10 finančních a minimálně 46 věcných cen pro dospělé, děti mají vlastní cenový fond). Turnaj bude opět započtený na FIDE Blitz Elo, což vzhledem k novému nařízení FIDE pro pořadatele premiérově znamená posunutí věkové kategorie pro seniory (nyní 65+). Vzhledem k velkému množství cen to však „nižší“ šedesátníky mrzet nemusí.
 
Přijďte si tedy zahrát kvalitní bleskové šachy a současně zavzpomínat na Mirka. Přihlašovat se můžete do pátku 7.6.2019 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně telefonicky na 774 256 842.


Neklan Vyskočil
CHESS TEAM BRNO

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit